austinandmomonl austinandmomonl
  • 04-05-2018
  • Mathematics
contestada

The table below shows a correct representation that 15 pounds (lb) of sugar cost $3: lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb $1 $1 $1

Respuesta :

natashadavidsoow6ogc natashadavidsoow6ogc
  • 04-05-2018
by the way you are saying it the answer would be 0.20
Answer Link
xiangeneration
xiangeneration xiangeneration
  • 15-11-2020

Answer:

true

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

chris has a bag of sweets. there are more than 20 sweets in a bag. he shares his sweets equally between six people. Chris says "the number of sweets in the pa
What is the interest earned at $350 at 3% for 10 years
Is it possible to cut a rectangular prism so that its cross section is a circle orman ellipse?
what two factors determine the thermal energy in a substance
what physical property makes metal pots good for cooking?
Senator Jon Tester of Montana was reelected in 2012. If he decides to run again when his current term expires, in what year will the election occur?
Ethyl alcohol and carbon dioxide are the end products of
what is the affect of increasing the water's mass?how does it reflect it's temperature?
6(-2.3x-5)+(4x+11)= what is the answer
Max is 135 centimeters tall he is 18 centimeters taller than Rita Rita is 30 centimeters shorter than Jan how tall is jan.