omar65 omar65
  • 02-03-2018
  • English
contestada

Mumble is to talk as scribble is to

Respuesta :

jjjmakhlouf246 jjjmakhlouf246
  • 02-03-2018
screaming I think soory
Answer Link
Аноним Аноним
  • 20-05-2020

Answer:

Scribble is on paper, your using your voice to mumble.

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what three points does the axis go through​
Which products are the same in both the copper carbonate and the calcium carbonate reactions shown above
What was the effect of the European exploration?
what three points does the axis go through​
PLEASE HELP I DONT KNOW HOW TO DO IT PLEASEEEE
Giselle pays $2.70 for 10 pounds of apples at the farmer's market. Torrey pays $4.05 for 15 pounds of apples at the farmer's market. What is the unit cost for a
What is the measure of remote angle, ∠A?
10 mi 7 mi 7 mi I need the volume for
1. True or False 3 € {1, 2, 3, 4, 5} True O False
5. The Toy Car Company sells toy cars for $8.00 per car and charges $3.50 for shipping.