cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 93+ )
Otras preguntas
Which sentence is an example of a strong conclusion to an autobiography? A. I stayed after school three days in a row to practice onstage in the auditorium.
The moats separating people from the animals are 5 m wide for lions and 4 m wide for the elephants. If the lion’s moat is 4 m deep, how deep should the elephant
Will you chech and finish these for me, because I am stumped with them.
the owner of the plant nursery where you were tells you to fill 350 ml bottles from a 30 L from a fertilizer
What is one way the Spanish War of Independence encouraged those in the colonies to seek new political and economic rights? Colonies took advantage of Spain’
PLEASE HELP!!Describe the particles of all three phases of matter in the root beer float. (How are the particles arranged and moving?)
Measure of angle A???
Which term do historians use to describe the personal preferences that people have that affect their interpretation of events
Read this excerpt from the exposition in "The Monkey's Paw." Father and son were at chess, the former, who possessed ideas about the game involving radical chan
Which statements describe the solutions to the inequality x<-20 Check all that apply. There are infinite solutions. Each solution is negative. Each solutio