Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 11+ )
Otras preguntas
what is the definition of civic idea someone help!!?
“Would you like to hear Mademoiselle Reisz play?” asked Robert, coming out on the porch where she was. Of course Edna would like to hear Mademoiselle Reisz play
For g = {(-5, 2), (-4,-1), (3, -8), (-2, 0), (4,-9)} find g(3).
What is 0.097% of 320? Round to the nearest hundredth (if necessary).
if a bag holds 70.874 grams ,how many itemsare in the bag?
how democratic do you think the US government is?
Which sentence best completes the diagram?
A way that Europeans increased their wealth in the West Indies during the 1600s and 1700s was by marching enslaved people to the West Coast to sell them. reduci
which two intergers have a difference of 24 and a quotient of -7
Write an expression that computes the average of the values 12 and 40.