katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

Which function is the inverse of f(x)=50'000
What is that answer to this question?
please help!! im really stuck on this :/
Justify alignment makes your text even with the left and right margins. Please select the best answer from the choices provided T F
PLEASE HELP!!! WILL MARK BRAINLIEST!!! #1 Marita uses the pan for corn bread. There is 3/4 inch of space left at the top of the pan when her corn bread is done
need help with number 29
2. A study of 1,500 dogs revealed that 15 out of every 125 dogs in the population have spots on their back. Based on the results of this study, how many dogs in
What is the answers to this? Angle Parallel Lines Perpendicular Lines Plane Circle 1. a flat surface that extends infinitely and has no depth; it has lengt
Which expression is equivalent to 30m2+12m+18?? Please help ASAP !
Please help ASAP A survey asks teachers and students whether they would like the new school mascot to be a viking or a patriot. This table shows the results. W