Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What can happen if you go beyond the recommended 150 minutes a week of vigorous-intensity physical activity? A. You risk injury to muscle groups and joints t
What is 343/64 simplified?
Please Help!!! A marble is attached to a spring, the spring is pulled down, and then let go. The graphs show aspects of the marble's motion. Which correctly des
43 < y - 3 Help plzz
Match the terms to their definitions. Question 1 options: Pun Drama Dialogue Monologue Scene Dramatic Irony Act Aside 1. A division within a play, much like a
In "A Culinary Wasteland," what opinion does the author hold of Fast Food Nation? A. She loved it and thinks it encourages people to eat more fast food. B. She
The diminutive for hermanos is __________.
Use estimation to check the answer to this story problem. Mrs. Victorino needed 765 yards of yarn for each sweater she was knitting. She planned to make 11 swe
A _______-second pulse is recommended for taking heart rate during rest and exercise. A. 15 B. 20 C. 25 D. 30
2x + 3 = 4x - 3 Please help & explain how to get to the answer