winnie505
winnie505
02-04-2021
Mathematics
contestada
Help I’ll mark u brainly !
Respuesta :
hamzafahim11p61rx2
hamzafahim11p61rx2
02-04-2021
5.9 is the answer djdjjfjfjjf
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 51+ )
Otras preguntas
On a farm, the farmer decides to give pizza to her 18 ducks as a special treat. She orders 3 pizzas, and the total price is $26.28. What is the unit price of ea
5. Consider the diagram below. Solve for x.
A swimming team has 16 members. The coach wants to create teams of 4 swimmers to compete in the relay race. How many different teams of 4 can she make without r
What is the life cycle of the sun? What are the phases of its life? Birth What is it now? ________________ What will it become? ______________ What will it be c
3. Adam bought 3 pens and 4 pencils for $4.25. Lily bought 2 pens and 6 pencils for $4.50. How much is a pen? a pencil?
Which of the following is the solution to 8 - 3x =41 A) X=11 B) x=16 C) X=-5 x=-11
Doing science by inquiry always involves:
How many square feet of paint will be needed to cover the shed, not including the roof? 4 ft 6 it 41 6 ft 8017 Ob 44 6011? Od 92
a satirical solution to immigration?
can someone solve this for me?