kylexarthur
kylexarthur kylexarthur
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Y'ALL I NEED UR HELP ​

YALL I NEED UR HELP class=

Respuesta :

brodeysandlin24 brodeysandlin24
  • 01-03-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:The answer is B because that is the right answer

Answer Link

Otras preguntas

I need help getting the answer in scientific notation
Wexell Framing's cost formula for its supplies cost is $1,230 per month plus $10 per frame. For the month of October, the company planned for activity toward 59
The football team makes a profit of 20% on all sales of jerseys. During one season, the total sales on jerseys were $2625. How much was the profit?
Find the ninth term of the sequence. 4, 3, 0. - 5. – 12, ...
simplify 6(2x+3y) + 3(x-y)
What is the best way to help you understand Spanish?
Nutty Nuts is a monopolistic firm in the market for nuts. The following equations describe the demand for, and the cost of producing nuts, where Q is output in
20 POINTS!!! Which sentence best describes what occurs before the fourth slide when the finished presentation is viewed? The screen is divided into left and rig
Why was a provision made for free elections
[Pic] Find the volume of the pyramid.