ayannasmith12
ayannasmith12
04-04-2020
Mathematics
contestada
261 candy bars cost $87.
Respuesta :
eukalim
eukalim
04-04-2020
A candy bar costs 0.33 cents rounded off to 2 decimal places. 261 was put in front of 87 to trick you.
Answer Link
laney3439
laney3439
04-04-2020
each candy bar costs about $0.33 because you divide the amount paid for the candy bars by number of candy bars
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 57+ )
Otras preguntas
which mountain range is located east of the Mississippi river
Who is William Shakespeares Great Grandmother on his Mothers side?
In any good experiment, the scientist needs to (fill in the blank) the hypothesis.
rename the number 120,000
What is 24/100 simplified
what is the difference between a patriot& a terrorist?
one egg carton holds 12 eggs .how many cartons are you able to fill with 60 eggs.help me please.
Which lists all the integer solutions of the equation |x| = 4? a. –4 and 4 b. 0 and 4 c. –4 only d. 4 only
What is a positive connotation for odd?
663 rounded to the nearest ten and hundred